На попуст!
На залиха во главен магацин

Играчка Коцки Едукативни – Phoohi

790.00ден

SKU: SAWT219-2 Категорија:

Опис

Материјал: Картон
Сертификат: EN71/ASTM F963
Големина на производот: 13,5 x 13,5 x 13,5 цм
Возраст: 18M+
Големина на пакување: 14,5 x 14,5 x 14,5 цм
Тип: Други едукативни играчки

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.