На залиха во главен магацин

Играчка За Бањање – Комплет Од Три Топки Фарма – Lilliputiens

930.00ден

SKU: 5414834833096 Категорија:

Опис

Овој комплет од три топки е забавна играчка за во бања. Илустрирани се со животни од фармата.
Брзо се сушат и лесно се чистат, бидејќи обвивката може да се отстрани.
Димензија: 8 cm.
Материјал: обвивка: неофрен; внатрешност: пластична топка.

Може да ви се допаѓа и…