На попуст!
Нема на залиха

Играчка за Количка Garden – Taf Toys

1,390.00ден

Нема на залиха

Опис

Преглед
– мек и разигран центар за активности, ги обвиткува повеќето рачки на седиштата за во автомобил и пречки за колички, со уникатна футрола за цуцла
– за забавни прошетки надвор и полесно родителство!

Детали
– со футрола од јагоди
– вклучува уникатни Velcro ремени за држење на играчката во сакана позиција
– со мека звучна птица, тропалка зајачицата Рони и класична тропалка прстен

Развојни вредности
– играњето со активностите на спиралната играчка го поттикнува развојот на сетилата и моторните вештини на бебето
– уникатна футрола за цуцла за кога сте во прошетка.