На попуст!
На залиха

Игрална Giant Green – Moni

3,910.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди
SKU: 066P90051518 Категории: ,

Опис

Погодна за деца со тежина до 15 кг и висина до 86 см.
Лесна за склопување, погодна за транспорт.
Детска игрална за игра со квадратна форма – 1 ниво
3 страни со мрежа
Двојно обезбеден систем за склопување

Карактеристики:
93x93x77см
9,10 кг