Нема на залиха

Кацига Go Up Lights Pastel Pink 45-51 cm – Globber

2,290.00ден

Нема на залиха

Опис

Надворешната школка од калап Поликарбонат, обезбедува максимална покривка на главата и доаѓа со облога за пена EPS што апсорбира удари, запечатени пена влошки од 7 мм и подлога за брадата, за одлична заштита и удобност.
Најдобрите кациги за скутери за мали деца (XXS-XS; 45-51см*)
Лесно прилагодете ја големината на кацигата со задното копче.
Безбедната кацига за мали деца има 6 LED светла на батерија, кои трепкаат во 3 различни режими (вклучено / трепкање / брз блиц) за максимална видливост и дополнителна безбедност.

Вие исто така би сакале…