На залиха во главен магацин

Кацига Y09 (54-58 см) Gray – Moni

1,490.00ден

Опис

Кацига со 11 дупки, прилагодлива големина М: 54-58 см
Материјал: црн внатрешен дел EPS + PC надворешен дел-школка.