На залиха во главен магацин

Кацига за велосипед, бела – Janod

1,990.00ден

SKU: 3700217332778 Категории: ,

Опис

Возраст: од 3 до 6 години

Димензии: 25 x 20 x 15.5 cm (9.8 x 7.9 x 6.1″)

Бела кацига за велосипед. Периметарот на главата може да се прилагоди од 47 to 54 cm. Со отстранлив подметач од сунѓер, 11 дупки за вентилација и 3 начини на прилагодување на обемот. Големина – S.

Материјал: Polyurethane (PU), Polyester (PE)

Ги задоволува безбедносните ЕУ стандарди: NF EN1078+ A1:02.2013 EU 2016/425