Нема на залиха

Камион Кипер Со 50 Коцки – Dolu

1,450.00ден

Нема на залиха

Опис

Оваа играчка е идеална за најмалите кои сакаат изградба и камиони! Шарениот камион може да се натовари со џамбо градежните коцки за часови забава!

Карактеристики:
– изработени од издржлив и лесен материјал
– вклучува 50 коцки за градба

Возраст: 3+
Димензии:  31 x 69 x 31 cm

Може да ви се допаѓа и…