На залиха во главен магацин

Ќебе со играчка мече бело кутија – Jungle

990.00ден

Опис

Новогодишна играчка мече бело и топло ќебенце во кутија

Димензии на ќебе: 90 х 75 cm

Димензии на играчка: 25 cm

Може да ви се допаѓа и…