Нема на залиха

Кенгур Марама Boppy Comfy Fit – Chicco

3,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 799498000 Категории: ,

Опис

Достапни бои: Сива, Сина

Најлесен начин да го носите вашето бебе – едноставно кликнете, врзете и одете.
Изработен од мека ткаенина со спандекс, што го прави да биде удобен како јога облека.
Лесен, хибриден носач со структурно седиште за безбедна положба.

Ох, местата каде што ќе одите! Boppy ™ ComfyFit ™ Baby Carrier овозможува доверба во бебешкиот производ затоа што неговата едноставна и поддржувачка структура е удобна и утешна. Инспириран од јога облека, лесна, мека ткаенина се движи со вас и вашето бебе кое секако го поддржува вашиот активен животен стил.