На залиха во главен магацин

Клацкалка Еднорог Cookie Pink – Moni

5,490.00ден

SKU: 2839 / 066WJ618703 Категории ,

Опис

Детската плишана лулашка е наменета за деца над 12 месеци со тежина до 30 кг.
Играчката има музички функции.
Работи со 3 батерии LR44.
Производот треба да се користи само на рамни површини и под директен надзор на возрасно лице.
68x35x55 cm