На попуст!
На залиха

Клацкалка Еднорог Moon – Moni

4,390.00ден

SKU: 066WJ618822 Категории: ,

Опис

Детската плишана лулашка е наменета за деца над 12 месеци со тежина до 30 кг.
Играчката има музички функции.
Работи со 3 батерии LR44.
Производот треба да се користи само на рамни површини и под директен надзор на возрасно лице.

Може да ви се допаѓа и…