На попуст!
На залиха

Клацкалка коњче Napoleon Pink – Moni Garden

2,310.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди
SKU: 066HBS1801103 Категории: ,

Опис

Коњче нишалка Наполеон, наменето за деца од 12 до 36 месеци.
Тежина: 2,5 кг
2,5 кг
79x50x39 см
80x26x47 см

Може да ви се допаѓа и…