На залиха во главен магацин

Кофа на склопување Розева – Baby Jem

1,020.00ден

SKU: 900050 Категории: ,

Опис

• Пластична кофа на склопување за домашна употреба со чист дизајн и универзална примена.Може да се свитка лесно и воопшто не зафаќа простор.
• Димензии на производот: 33x32cm.

Може да ви се допаѓа и…