На залиха во главен магацин

Кофа Розева – Baby Jem

490.00ден

SKU: 900173 Категории: ,

Опис

• Пластична кофа за домашна употрeба со чист дизајн и универзална примена.
• Димензии на производот: 30x32cm.

Може да ви се допаѓа и…