Нема на залиха

Кофа Сива – Baby Jem

490.00ден

Нема на залиха

SKU: 900153 Категории: ,

Опис

• Пластична кофа за домашна употрeба со чист дизајн и универзална примена.
• Димензии на производот: 30x32cm.