На залиха во главен магацин

Кола проодувалка Црвена

890.00ден

Опис

– За возраст: 18+ месеци
– Макс. Капацитет: 20 кг
– Безбеден и отстранлив потпирач за грб
– Место за багаж под седиштето
– Стилски изглед и ергономски дизајн
– Не содржи канцерогени супстанции, погодни за здравјето на децата.