На залиха во главен магацин

Кола Проодувалка Сина

890.00ден

SKU: 07825-2 Категории: ,

Опис

– За возраст: 18+ месеци
– Макс. Капацитет: 20 кг
– Безбеден и отстранлив потпирач за грб
– Место за багаж под седиштето
– Стилски изглед и ергономски дизајн
– Не содржи канцерогени супстанции, погодни за здравјето на децата.

Може да ви се допаѓа и…