На залиха

Кола Проодувалка Зелена

890.00ден

SKU: 07825-3 Категорија:

Опис

– За возраст: 18+ месеци
– Макс. Капацитет: 20 кг
– Безбеден и отстранлив потпирач за грб
– Место за багаж под седиштето
– Стилски изглед и ергономски дизајн
– Не содржи канцерогени супстанции, погодни за здравјето на децата.

 

Може да ви се допаѓа и…