Нема на залиха

Количка шумски животни – Лисица – Janod

4,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 3700217380106 Категории ,

Опис

Оваа прекрасна играчка за возење со форма на лисица е идеално прилагодена за развој на моторни вештини на децата и за рамнотежа. Таа ќе стане идеален придружник за да му помогне на детето да го одржи и да го најде својот баланс, додека му овозможува да го открие светот наоколу. Четирите гумени тркала на оваа играчка за возење обезбедуваат безбедно и стабилно возење. Висината за седиштето : 22,8 см.

Димензии: 53 x 28.5 x 42 cm
Материјал: Дрво
Возраст: 12м-36м