На попуст!
На залиха

Комода Papirus – Ilknur Bebe

10,870.00ден

SKU: PAP102 Категории: ,

Опис

Папирус комодата се истакнува со својот безвременски дизајн, кој ќе ја задоволи вашата потреба за редење на сe поголемиот број облека и предмети на вашето бебе од раѓање. Дизајниран со хармонија на сива и лакирана бела боја, овој мебел ќе изгледа одлично во вашата соба со природни рачки и модерни ногарки.
Ширина: 85 см
Длабочина: 50 см
Висина: 104 см

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)