На попуст!
На залиха во главен магацин

Комода Sumela – Ilknur Bebe

10,390.00ден

SKU: SUM103 Категории: ,

Опис

Дали сакате да ја дополните собата со стилски дизајнирана комода од линијата Сумела? Со своите модерни линии и дизајн ова е одличен модел за вас, со високо квалитетен материјал и големи прегради за складирање. Можете да создадете уникатна комбинација со гардероберот и лулката за бебе од истата линија.
Ширина: 95 см
Длабочина: 50 см
Висина: 105 см

Монтажа се доплаќа 2000 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)