На попуст!
На залиха

Комода Toskana – Ilknur Bebe

10,390.00ден

SKU: TOS103 Категории: ,

Опис

Комодата Тоскана ќе ја задоволи вашата потреба за редење на се поголемиот број алишта на вашето бебе уште од самото раѓање. Комодата се истакнува со својот безвременски дизајн. Направена со хармонија на природен изглед на дрвото и лакирана бела боја, ово парче мебел одлично ќе одговара на вашата соба со црни мат рачки и модерни ногарки.
Ширина: 85 см
Длабочина: 50 см
Висина: 104 см

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)