Нема на залиха

Комплет Од 2 Ракавици За Бањање – Носорог И Бебе – Lilliputiens

1,240.00ден

Нема на залиха

SKU: 5414834833218 Категорија:

Опис

Направете го капењето забавна активност со овој супер мек комплет крпи со изглед на носорог. Овие ракавици за капење се претвораат во забавни рачни кукли кога ќе ги ставите на раката.

Изработени се од 100% органски памук.
Одржување: Можат да се перат во машина на 30°C

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!
Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.