На залиха во главен магацин

Комплет Од 4 Форми Шумски Животни – Lilliputiens

1,490.00ден

Опис

Четири слатки, меки играчки во различни форми, бои и материјали кои се дизајнирани да им овозможат на децата различни откритија и изненадувања додека си играат со нив.

Лисицата има шушкав звук и дрвено топче што се лизга.
Зајачето е тропалка со разнобојни топчиња
Волкот има огледалце
Мечето е тропалка.
Димензии: 9×7 cm.
Материјал: Памук и полиестер
Одржување: Можат да се перат во машина на 30°C

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!
Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.

Може да ви се допаѓа и…