На залиха во главен магацин

Коњче клацкалка

1,850.00ден

SKU: 1424/ 01000 Категории ,

Опис

– За возраст од 3 години
– Максимален капацитет до 35 кг.
– Отстранлива база
– Елегантен изглед и ергономски дизајн
– Суровина без канцерогени погодни за здравјето на децата