Нема на залиха

Корито На Расклопување Сино – Baby Jem

4,290.00ден

Нема на залиха

SKU: 900166 Категории ,

Опис

• Корито на расклопување кое не зазема простор во вашата бања. Лесно се склопува со своите расклопливи ногарки и силиконско тело. Благодарение на нејзиниот испуст можете лесно да ја исцедите водата од неа.
• Димензии на производот: 82 x 23 x 48 cm.
• Димензии на пакувањето: 88 x 50 x 9 cm.