Нема на залиха

Корито со 6 дела со нокшир Сиво – Baby Jem

3,390.00ден

Нема на залиха

SKU: 900010 Категории ,

Опис

• Сет за бањање од 6 дела кој содржи корито со гумени нелизгачки рачки,подлога која ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно со целосно задоволство благодарејќи на нејзината мека структура.Кога ќе завршите исплакнете и оставете да се исуши,сад за полевање,кофа,нокшир со отстранлива внатрешност и целулозен сунѓер кој не содржи штетни хемикалии.
• Димензии на производот:90 x 26 x 50 cm.
• Димензии на пакувањето:82 x 50 x 32cm.