Нема на залиха

Корито Со Испуст и Гума Мече Сино – Baby Jem

990.00ден

Нема на залиха

SKU: 900258 Категории ,

Опис

• Практично решение на новороденчињата и малку поголеми деца. Има две прегради за сапун и други хигиенски производи. Во неа можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно бањање на бебето. Испустот во овозможува лесно да се исцеди водата од коритото.
• Димензии на производот:80 x 21 x 48 cm.