Нема на залиха

Корито со испуст жолта гума морски свет розево – Baby Jem

990.00ден

Нема на залиха

SKU: 900178 Категории: ,

Опис

• Практично решение заа новороденчињата и малку поголеми деца. Има две прегради за сапун и други хигиенски производи. Во него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно бањање на бебето. Испустот во овозможува лесно да се исцеди водата од коритото.
• Димензии на производот:80 x 21 x 48 cm.