Нема на залиха

Koш со голче

2,990.00ден

Нема на залиха

Опис

• Изненадете ги вашите најмили со овој прекрасен кош со голче.
• Освен кошарка и фудбал може да играте и голф. Прекрасен сет со впечатлив дезен.
• Сетот се состои од 3 топки и палка за голф.
• Се препорачува за дечиња од 1-8 години.
• Димензии на производот: 165x52x48 см.

Може да ви се допаѓа и…