На попуст!
На залиха

Кревет Трансформ 80×180 Toskana – Ilknur Bebe

23,670.00ден

Опис

Кревет кој може да го користите од раѓање, па до поголема возраст на вашето дете. Се истакнува со својата функционалност и безвременски дизајн. Помогнете му на вашето бебе да заспие со помош на механизмот за лулање. Долниот дел од креветот може да се користи за складирање. Подоцна може лесно да се расклопи и да се трансформира вокревет за деца 80х180см.
Ширина: 186 см
Длабочина: 88 см
Висина: 104 см
Големини на душекот: 80×130 / 80×180 cm

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)

Може да ви се допаѓа и…