На залиха во главен магацин

Креветче Dormeo Grey Mist – Chipolino

5,590.00ден

Опис

Ова креветче е погодно за новороденчиња и деца со тежина до 15 кг .;
Второто ниво со мека подлога – погоден за помлади бебиња;
Подвижен дел за додатоци;
Страничен влез со патент за лесен пристап;
Голем страничен џеб за играчки и додатоци;
Две тркала со сопирачки за лесно движење;
Лесно се преклопува и монтира;
Торба за носење и чување;
Креветот е произведен во согласност со европскиот стандард EN716.