На попуст!
Нема на залиха

Креветче Skyglow 2 Mint – Cangaroo

3,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Креветче со преклопување, Skyglow 2 со своите две нивоа е погодно за спиење и игра, за деца до 14 кг.
Комплетот вклучува торба за складирање и транспорт, душек со дебелина од 1,5 cm и 2 висечки прстени.
Има 2 тркала со кочница за лесно движење и влез со патент за поголемо дете.Големина: 125x62x75 см
Големина на затворено: 20x20x76 cm
Тежина kg: 8,2

Вие исто така би сакале…