На залиха во главен магацин

Креветче Vendy Фиока Бела – Bambino

10,990.00ден

Опис

Креветчето е изработено од масивно дрво во комбинација со медијапан кај некои модели. Површински е заштитено со полиуретански нетоксичен лак со висок сјај. Предната страница е подвижна во три позиции, исто така и висината на душекот може да се намести на 3 нивоа.
Креветчето е достапно само во бела боја со фиока.
Димензии:

– надворешни: 1244 х 670 х 1080 мм
– димензии на просторот за душек: 1200 mm x 600 mm (душекот не е вклучен)
– тркалца O 40 мм
– Сите модели на креветчиња BAMBINO се атестирани по Европски стандарди EN-716-1 i EN-716-2/2008, сертификат
TUV/SUD, безбедносни бои со сертификат EN 71/3.
– Постелнината и душекот не се вклучени во цената.