На попуст!
На залиха во главен магацин

Кученце Little Singing Puppy – Vtech

1,790.00ден

Опис

Наменето за деца од:
6 до 36 месеци
Припремите се за забава со играчките на Vtech!
Ова разиграно интерактивно куче сака да ве следи насекаде околу вас. Повлечете го кучето со јажето за да се активираат музика и звуци, кренете ги нозете на кучето и ќе забележите копчиња. Притиснете ги шарените копчиња да ви ги претстават броевите, боите и деловите на телото. Копчињата исто така свират песни, разиграни фрази, мелодии и слатки кучешки звуци. Носот на кучето трепка заедно со звуците и музичките претстави додека тоа се тркала.