На залиха во главен магацин

Кујна Пони – Dede

1,350.00ден

Опис

Волшебниот свет на Моето мало Пони сега доаѓа во кујната на малите принцези! Овој сет ги вклучува сите предмети што треба да бидат во кујна, како што се аспиратор, шпорет, мијалник, чинија, стакло, чајник, цедилка, саксии, лажица, вилушка и нож. Куќните игри ќе бидат позабавни отколку порано благодарение на мини кујната 40х16х63 см.

Возраст: 3 години и повеќе

Големина: 40x16x63 cm

Производство: Pilsan Турција