На попуст!
Нема на залиха

Куќа со ограда Unicorn – Dolu

7,790.00ден

Нема на залиха

Опис

Возраст: 2+

Димензии: 135 x 156 x 104

За внатрешна и надворешна употреба

Лесна за инсталација

Квалитетна пластика која не се оштетува од сонце и дожд