На залиха во главен магацин

Кукла 41 см. сино – Chengji Toys

2,240.00ден

Опис

Ви ја претставуваме оваа шармантна кукла – машко бебе, високо 41 см.
Направена е од материјали безбедни за деца и е погоден за деца над 3-годишна возраст.
Куклата е многу реална, изгледа како вистинско бебе, мека е на допир и е наменета за галење и игри.
Вашето мало ќе се за вљуби во оваа одлична играчка.
Комплетот вклучува цуцла и меко ќебе за детето да ја завитка куклата.
Додека се забавува со неговиот нов пријател, Вашето дете ќе ги развива своите социјални вештини, ќе научи да биде грижливо и внимателно.
Оригиналната кукла е спакувана во луксузна кутија и е одличен подарок за секоја пригода.