На залиха во главен магацин

Купка Шампон Беби 500мл – Chicco

330.00ден

SKU: 028450000 Категории: ,

Опис

Купка шампонот нежно ја мие бебешката кожа и коса. Со овес кој има својство да ја смирува и омекнува кожата. Исо-лакримал PH неутрален не ги иритира очите и отсуство на парабенси, SLS или SLES гарантира дополнителна нега на бебешката кожа. Без бои и алкохол. Клинички тестиран на чувствителна кожа. Хипоалергеник (направено да го намали ризикот од алергии).

Може да ви се допаѓа и…