Нема на залиха

Ламба Ноќна Був – Chicco

2,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 098270000 Категории , ,

Опис

Chicco ноќна ламба во форма на сладок був, погодна за секоја соба. Светлото го штити вашето дете во текот на ноќта и може да се прилагоди да свети во 5 различни бои.
Дополнително, ламбата има пет мелодии и четири бели звуци (шума, чукање на срце, вода и звук од був), кои ќе го релаксираат вашето бебе и полесно ќе го успиете.
Бидејќи ламбата има практична рачка, лесно може да ја носите од соба во соба. Така, вашето дете секогаш ќе биде во друштво на својот другар був.

Висина: 15см
Батерии: 2 ААА батерии(не се вклучени)
Возраст: 6м+