На залиха во главен магацин

Ламба rechargeable панда – Chicco

1,890.00ден

SKU: 099020000 Категории , ,

Опис

Идеална детска ноќна ламба за создавање волшебна и мирна атмосфера во собата на вашето бебе.
Светилката свети во 8 различни бои што ја осветлуваат просторијата на вашето бебе и создаваат релаксирачка атмосфера во текот на целата ноќ.
Светилката е изработена од флексибилен, мек материјал во форма на животно: панда / лисица / ракун.
Светилката го стимулира визуелниот развој на детето.
Светилката може да се полни со помош на приложениот USB кабел.