На залиха во главен магацин

Лампа прожектор – Topolino

390.00ден

SKU: 40273 Категорија:

Опис

ЛЕД светло што може да ја проектира атмосферата на ноќните ѕвезди што ќе го направи вашето бебе релаксирано. Направете бебињата да ја видат забавата и убавината на ноќта. Безбедни и здрави подароци за деца. Сонувајте за небото. Развијте го истражувањето на децата во вселената. Работено на 3 батерии АА (не е вклучено).
Материјал: пластика
Димензии: 108 x 108 x 75 mm