Нема на залиха

Лигавче Розево Со Зајче – Baby Jem

380.00ден

Нема на залиха

SKU: 900305 Категории: ,

Опис

• Заштитете ја облеката на вашето дете и дозволете му да внесува храна самостојно без грижа дали ќе се извалка или намокри.
• Димензии на производот : 30×22 cm.