Нема на залиха

Лигавче Со Долги Ракави Сино – Baby Jem

720.00ден

Нема на залиха

SKU: 900295 Категории: ,

Опис

• Силиконско лигавче со долги ракави за вашите мали палавковци.
• Лигавчето обезбедува заштита на облеката и кожата при оброк, материјалот не дозволува пропуштање при што облеката останува сува.
• Се закопчуваат со лепенка.
• Димензии на производот : 44×42 cm.

Може да ви се допаѓа и…