Нема на залиха

Лигавче со држач за цуцла Сива – Baby Jem

450.00ден

Нема на залиха

SKU: 900220 Категории: ,

Опис

• Стилски и лесно за употреба може да биде на вратчето на вашето бебе во секое време во текот на денот.
• Димензии на производот: 22×28 cm.

Може да ви се допаѓа и…