На залиха во главен магацин

Лизгалка 205cm – MochToys

7,290.00ден

SKU: 06611564 Категории: ,

Опис

Лизгалката е наменета за деца 12м+.
Изработена е од висококвалитетни материјали, издржливи на атмосферските влијанија.
Лизгалката има цврста, издржлива конструкција, а широката основа овозможува безбедна забава за најмалите.
Максимална издржливост до 50кг.
Должина на лизгалката 205см.
Простор за вода.
Катактеристики:
8.6 кг
205x84x110 см
203x23x42 см