На попуст!
Нема на залиха

Лизгалка Bingo 140cm – Pilsan

2,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 06606191 Категории: ,

Опис

Производот е наменет за деца над 1 година.
Максимална тежина 20кг.
Погодна за во дворови и детски игралишта.
93x140x62.5 см

Може да ви се допаѓа и…