На попуст!
На залиха во главен магацин

Лизгалка, лулашка и кош 3 во 1 – Pilsan

9,990.00ден

Опис

– Возраст од 12+ месеци
– Макс. капацитет е 35 килограми.
– Безбедносно заклучување и складирање
– Тестирано безбедно јаже
– Лесно за поставување
– Одличен изглед и ергономски дизајн
– Суровина погодна за здравјето на децата без канцерогени материи

Димензии: H: 84cm   W: 140.5   L: 182 cm
Лизгалка: 123 cm