Нема на залиха

Лизгалка од 2 години за дома и надвор црвенa – Pilsan

2,190.00ден

Нема на залиха

SKU: 06167 Категорија:

Опис

Лизгалка од 2 години за дома и надвор

За возраст од 2 години
Димензии: H 72 cm W 123 cm L 60 cm
Макс. Носивост 25 кг
Лесна инсталација
Трајна и безбедна
Ергономски дизајн
Суровина погодна за здравјето на децата без канцерогени материи